O nas

Pomysł na produkt pojawił się wiele lat temu, lecz w 2015 roku jego dokładny koncept ukształtował się w głowie naszego pomysłodawcy - Darka. Głównym celem relaizacji pomysłu było stworzenie kanistra do wody o lepszych parametrach i funkcjonalności niż dostępne dotychczas na rynku i będącym produktem stricte przeznaczonym do wygodnego użytkowania jako zbiornik z demontowalnym kranikiem, o ergonomicznej i wytrzymałej konstrukcji.

Nadszedł czas konfrontacji między analizą produktów dostępnych na rynku, a znalezieniem odpowiedniego projektanta, konstruktora form oraz możliwości technologicznych pozwalających na wytworzenie kanistrów w jak najlepszej jakości, takich, które spełniłyby oczekiwania zarówno producenta jak i klientów.

W 2016 roku podjęliśmy decyzję o połączeniu sił ojca i córki. Wieloletnie doświadczenie wizjonera w produkcji z tworzyw sztucznych i nieposkromiona chęć rozwoju oraz wiara w produkt zmieszały się z racjonalizmem i perfekcjonizmem wielozadaniowego samouka...

I TAK! Początki były bardzo trudne, a my nadal uczymy się od siebie wzajemnie. Przeanalizowaliśmy nasze cechy, wady, zalety i postanowiliśmy podjąć się stworzenia nowej marki, a także wprowadzenia produktu na rynek. ALE został postawony jeden warunek. ŻADNYCH KOMPROMISÓW w kwestii jakości oraz strategii rynkowej, a także obsługi klienta.

Próby, próby, próby,
POPRAWKI,
próby, próby, próby,
TESTY, produkcja... partii próbnych.
Sondażowy debiut produktów na rynku i... FEEDBACK.
A później kolejne poprawki, kolejne testy, kolejne próby produkcji.

Prawdziwe wyzwanie dopiero się zaczęło... Kanistry SimplyCan złożone są z wielu elementów, z których każdy musi zostać wykonany bezbłędnie, aby całość działała bez zarzutów. O potknięciach, kryzysach i potyczkach, z wieloma czynnikami zewnętrznymi moglibyśmy nakręcić film... Pewnie tego nie zrobimy, ale uważamy, że droga, która prowadzi do celu jest bardzo cenna zwłaszcza z przeszkoadami, dlatego nie wstydzimy się przybliżyć Wam przygód, które możecie poznawać tutaj.

Masz pytania?