Zastosowanie

Kanistry na wodę i umywalki mobilne SimplyCan idealnie sprawdzają się w każdej sytuacji, kiedy dostęp do bieżącej wody jest ograniczony lub niemożliwy. Nasze produkty przydadzą się w trakcie wyjazdu na wakacje, biwak, wypadu w plener czy wyprawy offroad albo podróży kamperem.

SimplyCan to rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba martwić się o dostęp do czystej wody niezależnie, gdzie planujesz spędzić czas. Pojemniki na wodę są przystosowane do przechowywania wody pitnej, a umywalki turystyczne zostały wyposażone w dozownik na mydło i pompkę, więc zachowanie higieny w mniej lub bardziej ekstremalnych warunkach już zawsze będzie zapewnione. Co więcej, praktyczny kran z myślą nie tylko o komforcie użytkowania, ale także przechowywania i transportu można umieścić w specjalnej wnęce pojemnika, a na ten czas zastępuje go wkręcana zaślepka – nie trzeba zatem martwić się o uszkodzenie kranika. Te dwa elementy zostały dopasowane w sposób zapewniający maksymalną wygodę, nie potrzeba dodatkowych narzędzi, aby szybko zamienić zaślepkę z kranikiem lub na odwrót.

W ofercie marki SimplyCan do wyboru są różne pojemności kanistrów po to, aby każdy mógł dopasować produkt według własnych potrzeb.

Zastosowanie kanistrów i umywalek mobilnych SimplyCan jest bardzo szerokie. Już od fazy projektowania marka postawiła na wysoką jakość, solidne wykonanie, funkcjonalność i dobór najlepszych materiałów, dlatego wszystkie produkty są sprawdzonym i praktycznym rozwiązaniem dla profesjonalistów. Poza turystyką nasze produkty stosowane są na budowie, na jachtach, przez kierowców samochodów ciężarowych, wędkarzy, a nawet na eventach oraz targach plenerowych.

Masz pytania?